Hledáte-li podlahu, která Vám zaručí skutečně vysokou životnost a maximální odolnost vůči oděru a dalšímu mechanickému poškození, doporučujeme Vám prohlédnout si nabídku v kategorii masivních dřevěných podlah. Masivní podlahy jsou zpravidla vyráběné ve formě parket, mozaik nebo dřevěných podlahových palubek.

Systém podlahy tak umožňuje kromě výběru odstínu dřeva i detailní práci se vzorem či směrem položení jednotlivých dílů. Je velmi nenáročná na údržbu a svým designem dovoluje naprosto univerzální použití. Přírodní materiál je velmi příjemný a v poslední době právem upřednostňovaný. Ideální podlaha do reprezentativních prostor, do prostor s velkým pohybem lidí i do soukromých domů.

Vlysy-dub-II.tr
Prkno dub masiv ESCO
Parkety-dvojity-strom.-diag.

Dřevo dodá každému interiéru jedinečný vzhled. Působí dobře na psychiku, má hřejivý efekt a stylově vytvoří pevný základ pro další vybavení. Má široké využití, je vhodné pro moderní prostory i pro rustikálně řešené objekty. Pocitově klidné prostředí si zachová nadčasové kouzlo a nevyžádá složité úpravy ani obnovy.

Při řešení podlah nabízí dřevo krásné odstíny. Vybírat můžete od jemných neutrálních barev až po výrazné tóny. Přirozená struktura vláken oživí i velkou plochu. V průběhu let můžete povrch podlahy jednoduše oživit. Lakováním nebo speciálními oleji dodáte podlaze lesk, opotřebovaný povrch znovu zvýrazníte. Mořením můžete výrazně upravit barvu.

Výrazné poškození části podlahy je možné řešit relativně snadnou výměnou dílu. Mechanické opotřebení stačí sjednotit přebroušením a lakováním. Dřevěné masivní podlahy jsou investicí do kvalitního základu. S garancí mnoha desítek let poslouží pro vybavení obytných prostor, chodeb i hal.

CHCETE SE NÁS NA NĚCO ZEPTAT ?

Napište nám zprávu nebo zavolejte na tel. 606 635 572