Osmo vosková údržba a čistící prostředek čistí a regeneruje zároveň. Používá se na naolejované či navoskované dřevěné podlahy, nábytek a jiné dřevěné plochy.

Slouží k počáteční údržbě, příležitostnému oživení a pravidelné údržbě dřevěných podlah (s povrchovou úpravou OSMO Tvrdý voskový olej), nábytku a jiných naolejovaných a navoskovaných ploch ve vnitřních prostorách. Je rovněž vhodný na lakované dřevěné plochy, korkové podlahy, linolea, PVC, na mramorové a keramické podlahy. Čistí a regeneruje zároveň, má jednoduché použití a velmi malou spotřebu. Hodí se také k odstranění obzvláště odolných skvrn.

Před nanášením údržby je třeba plochu vyčistit prachovkou, mopem nebo vysavačem. Dle potřeby setřít mírně na vlhko a nechat uschnout. K údržbě nanést v tenké vrstvě na očištěnou plochu – stačí dvě čajové lžičky na cca 1 m², plocha může být leštěna dle potřeby. Litrové balení vystačí na 80 až 100 m².

Obsažené látky: přírodní rostlinné vosky (vosk z Carnauby a Candalilly), odaromatizovaný lakový benzín (neobsahuje benzol, odpovídá požadavkům na čistotu Evropského lékopisu). Přípravek nesmí přijít do rukou dětem. Při zasažení očí okamžitě vypláchnout čistou vodou. Při zpracování zajistit dobré větrání. Po zaschnutí je neškodný pro člověka, zvířata a rostliny.

Vyrábí se v bezbarvém nebo bílém barevném provedení anebo jako bezbarvý sprej.

254_1