UFLOOR Systems

Rádi bychom Vám představili unikátní kompetenční značku v oblasti podlahové techniky – UFLOOR Systems. Systém kombinuje nejlepší produkty a služby známých obchodních značek UZIN, Wolff, Pallmann, Qeshfloor a Sifloor. Díky tomuto propojení je systém schopen laikům i profesionálům nabídnout efektivní řešení jakéhokoliv problému v oblasti pokládky podlahových krytin.

UZIN je dodavatelem velmi kvalitní a spolehlivé stavební chemie určené pro přípravu podkladů při realizaci nových podlah nebo při renovaci těch již stávajících. UZIN nabízí penetrace, nivelační stěrky a lepidla pro jakýkoliv typ podlahových krytin.

WOLFF dodává stroje a prvotřídní speciální nářadí pro podlaháře a parketáře. Usnadní každodenní práci spojenou s přípravou a pokládkou podlah a zároveň Vám šetří čas i náklady.

PALLMANN ideálně kombinuje tmely, základní a vrchní laky. Rychlá doba schnutí umožňuje provádění renovací v co nejkratším čase i v prostorách s extrémně silným zatížením. Nabízí rovněž klasické systémy s obsahem rozpouštědel a velké množství čistících a ošetřovacích prostředků.

QESHFLOOR nabízí bezrozpouštědlové produkty pro tvorbu vysoce funkčních ochranných nátěrů jak vysloveně průmyslových podlah, tak i podlah dalšího určení s vysokou mírou zátěže. Tyto nátěry mají chemickou odolnost, pochozí bezpečnost a protiskluznou stabilitu.

SIFLOOR  je dodavatelem vysoce kvalitních systémů suchého lepení. Ty umožní provést pokládku podlahových krytin nejen velmi rychle, ale i čistě a za příznivé ceny. Při pokládce i při budoucí renovaci spojené s odstraněním položené krytiny zajistí zachování podkladu bez jeho poškození.

Spojením těchto profesionálních firem vzniká velmi široký a vzájemně propojený sortiment výrobků, techniky a strojů pro podlahářské a parketářské práce. Ke všem výrobkům je poskytnuto kompletní zázemí v technickém poradenství. Veškeré výrobky se mohou opřít o dlouholeté zkušenosti jednotlivých společností v oboru.

Toto unikátní portfolio produktů Vám předkládáme i my – nabízíme variabilitu pro práci s jakýmkoli typem podlahy v jakémkoli typu prostředí.

Pall-X 325

Základní 1-komponentní lak, lehce elastický, vhodný i pro světlé a savé dřeviny. Nezvýrazňuje strukturu dřeva.

image (2)

Pall-X 320

Základní lak (1-komponentní) vhodný na broušené, parketové a dřevěné podlahy. Mírně zvýrazňuje strukturu dřeva.

image (3)

Pall-X 340

Základní lak (1-komponentní) na vodní bázi s vysokým zvýrazněním kresby dřeva. Pro broušené parketové a dřevěné podlahy.

image (14)

Pall-X 94

Vrchní 1-komponentní parketový lak na vodní bázi pro normálně namáhané parkety, dobrá odolnost proti mechanickému namáhání.

image (15)

Pall-X 96

Vrchní 1-komponentní parketový lak (vodní báze) pro silně namáhané parketové podlahy s dobrou odolností proti vysokému mechanickému a chemickému namáhání.

image (16)

Pall-X 98 A/B

Vrchní 2-komponentní parketový lak na vodní bázi pro velmi silně namáhané parketové podlahy, velmi vysoká odolnost proti značné mechanické a chemické zátěži.

image (17)

UZIN MK 73

Rozpouštědlové lepidlo pod parkety.

image (4)

UZIN NC 145

Cementová samovyrovnávací hmota do 4 mm.

image (5)

UZIN NC 150

Kvalitní cementová samovyrovnávací hmota do 10 mm.

image (6)

UZIN NC 170

Cementová hmota samonivelační pro neomezenou sílu vrstvy.

image (7)

UZIN NC 174

Cementová samovyrovnávací hmota určená pod parkety.

image (8)

UZIN NC 180

Cementová opravářská hmota, rychle tuhnoucí.

image (9)

UZIN NC 190

Speciální cement pro rychlé potěry, vyzrálý po 1 dnu.

image (1)

UZIN NC 195 Special

Samosplývající tenký potěr pro tloušťky 5 – 40 mm.

image (11)

UZIN KE 2000 S

Disperzní bezrozpouštědlové lepidlo.

image (12)

UZIN KE 418

Univerzální disperzní lepidlo pro lepení PVC.

image (13)

Uni-Kitt

Rozpouštědlový roztok k přípravě spárovacího tmelu.

image (18)