Osmo přírodní nátěry nabízí perfektní řešení pro ochranu všech dřevěných povrchů. Využití je možné v interiéru i exteriéru, ošetřit můžete nejen podlahy, ale i nábytek, dekorace a dětské hračky. Složení nátěrů je bezpečné a vyhovuje i velmi přísným normám, využívá pouze přírodní složky olejů a vosků. Po aplikaci si dřevo zachovává původní elasticitu, účinné látky neuzavřou póry dřeva. Produkty dodají dřevu vyšší odolnost vůči oděru, vodě a nečistotám. Zlepšují a usnadňují běžnou údržbu. Podtrhují přirozenou kresbu dřeva i jeho barvu.

Snadná aplikace, dlouhá životnost

OSMO přírodní nátěry využívají přírodní vosky a oleje, vybírat můžete z řady speciálně koncipovaných druhů, které dokonale splní vaše očekávání. Nátěry mají dlouhou životnost, nepraskají ani se neloupou. Jednoduše se nanáší štětcem, válečkem, kartáčem, stěrkou nebo rounem. Stačí dvě vrstvy bez nutného broušení nebo aplikace základního nátěru. Prostředky můžete obnovit povrch, impregnovat již upravené části, nebo pracovat s různými odstíny a dřevu dodat novou podobu. Pracovat můžete i se stupněm lesku a ošetřený povrch následně strojově rozleštit.

Precizní lesk a ochrana povrchů

OSMO tvrdý voskový olej Original a OSMO tvrdý voskový olej Effekt Natural dodá dřevu vysokou odolnost vůči ošlapu nebo jiné mechanické zátěži. Odpuzuje vodu, je ideální i pro koupelny, kuchyně nebo vstupní prostory, které jsou v tomto směru vysoce namáhány.

OSMO olejové mořidlo zvýrazní přirozenou kresbu dřeva, doporučuje se jako základní barevný nátěr na podlahy a nábytek. Transparentního či intenzivního barevného odstínu se docílí způsobem aplikace.

OSMO Dekorační vosk ve variantě transparentních nebo intenzivních odstínů vám dává možnost snadno změnit nebo upravit odstín nábytku i podlah.

V nabídce můžete vybírat i speciálně upravené prostředky s důrazem na zlepšení odolnosti namáhaného dřeva. OSMO UV ochranný olej, prostředek pro pracovní kuchyňské desky, exotické dřeviny, bezbarvá vosková impregnace.

Rádi vám při výběru vhodného prostředku poradíme. OSMO nátěry můžeme doporučit z vlastní zkušenosti. Nevyžadují profesionální vybavení ani zásadní zkušenost při aplikaci. Snadno se nanáší a dodají dřevu dokonalý vzhled. Dřevo účinně ochrání a prodlouží jeho životnost.