Prostředky OSMO využívají účinné přírodní látky, které aktivně posilují ochranu dřevěných povrchů, zvýrazňují přirozenou barvu a strukturu a pomáhají prodloužit perfektní vzhled podlah i nábytku.

OSMO prostředky čistí a regenerují zároveň. Nabízí velmi jednoduché použití, jsou vhodné pro oživení i pravidelnou údržbu. Pracují s velmi malou spotřebou. Nespornou výhodou je i všestranné využití. Prostředky můžete bezpečně použít pro údržbu podlah, dveří, nábytku. Pracovat můžete nejen s naolejovanými a navoskovanými povrchy, ale i s lakovanými (zde je zapotřebí nejdříve dřevo zbavit laku), mramorem nebo keramickými podlahami.

Oživení

Nábytek, plochy dveří nebo dekorace můžete oživit velmi jednoduchým a rychlým způsobem. Osmo prostředky dokáží zvýraznit barvu povrchu i přirozenou strukturu dřeva. Zbaví všechny čištěné povrchy běžných i odolných nečistot. Zároveň vytvoří jemný film, který podpoří dlouhodobý účinek.

Pravidelná údržba

OSMO prostředky dokáží bez námahy odstranit i velmi odolné skvrny, zejména od jídla nebo tekutin. Víno, pivo, šťávy stačí jednoduše setřít. Povrch nezůstává lepivý, barevné skvrny zmizí bez stopy viditelných okrajů. Produkty můžete ošetřovat podlahy a nábytek v domácnosti, ale i ve venkovním sezení. Zahradní nábytek získá zpět původní barvy, OSMO dokáže zvýšit ochranu proti vodě i UV záření.

Delší životnost a perfektní vzhled

Před nanášením doporučujeme povrch zbavit hrubých nečistot mopem nebo vysavačem. Po nanesení tenké vrstvy a zaschnutí vytvoří prostředek jemný film, který zvýrazní barvu a strukturu dřeva, odstraní veškeré skvrny a zajistí dlouhodobý efekt krásného vzhledu. Kvalitní prostředky nejen vytvoří dokonalý dojem, ale prodlouží i životnost. Zajistí vyšší odolnost a vám usnadní práci při běžném úklidu.

Kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi vás seznámíme s podrobnostmi používání prostředků i jejich složením. Doporučíme vám ideální prostředky pro úklid a oživení dřevěných povrchů v domácnosti i na zahradě.

Prostředky pro ochranu, čištění a údržbu dřeva ošetřeného nátěry OSMO:

OSMO Vosková údržba a čistící prostředek

254_1

OSMO Wisch Fix

wishfix